Кошик
39 відгуків
ТЕХНОТРЕЙД ТОВ Біометричні системи. RFID. Облік робочого часу.
+380 (44) 351-16-52
(+ факс)
+380 (67) 990-52-49
Киевстар
+380 (63) 990-52-49
Лайф

Намітилися тенденції розвитку біометричних систем безпеки

Намітилися тенденції розвитку біометричних систем безпеки

Виставка MIPS - одна з найбільших за кількістю і найбільш представницька за складом учасників міжнародна спеціалізована виставка з безпеки в Росії і країнах СНД. Відстежуючи тенденції даної виставки можна з великою часткою впевненості говорити про шляхи розвитку українського ринку систем безпеки.

І так основні моменти розвитку ринку біометрії варто виділити наступні.

  1. Тісна інтеграція біометричного устаткування контролю доступу з суміжними системами безпеки, а саме охоронна та пожежна сигналізація, відеонагляд. Одним з популярних рішень такої інтеграції є управління та моніторинг системи контролю доступу та відеоспостереження з допомогою одного програмного забезпечення, де можливо налаштувати відеозапис моменту проходу в приміщення після пред'явлення безконтактної картки, відбитка пальця.
  2. Початок розвитку безконтактної біометрії. Практично кожен виробник пальчикових систем одну з новинок представляв пристрій з безконтактним розпізнаванням біологічних характеристик людини. Крім вже давно поширених на ринку пристроїв розпізнавання образу особи, були представлені пристрої розпізнавання райдужної оболонки ока, розпізнавання малюнка вен на пальці чи долоні. Дані рішення ідеально підійдуть для забезпечення високої безпеки об'єкта, в організаціях, де якість відбитка пальця безпосередньо залежить від виконуваного виду робіт.
  3. Широке поширення потужного інтелектуального програмного забезпечення для IP відеокамери спостереження, яке здатне детектувати і розпізнавати обличчя, що проходять повз людей. Такі системи з високим ступенем точності розпізнають проходить повз розшукуваного людини в місцях масового скупчення людей з інформуванням уповноважених співробітників про знаходження людини.
  4. Поява мультиплатформного програмного забезпечення (Windows, Linux, Mac) для управління біометричними системами контролю доступу і обліку робочого часу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner