Кошик
39 відгуків
ТЕХНОТРЕЙД ТОВ Біометричні системи. RFID. Облік робочого часу.
+380 (44) 351-16-52
(+ факс)
+380 (67) 990-52-49
Киевстар
+380 (63) 990-52-49
Лайф

Йти в ногу: Майбутнє систем безпеки це безконтактність

Йти в ногу: Майбутнє систем безпеки це безконтактність

Технології продовжують розвиватися з величезною швидкістю, міняючи всі аспекти нашої особистої та професійної життя. Безпека не є винятком з цього правила.

Сучасні рішення для безконтактного контролю доступу, такі як розпізнавання облич, розпізнавання долоні, облікові дані мобільного доступу і зашифровані QR-коди, значно підвищили безпеку і зручність як в комерційних, так і в житлових приміщеннях.

Ключове слово тут - безконтактний. Сьогодні системи доступу на основі пластикових карток дещо застаріли, і увага переключилася на наступне покоління систем контролю доступу.

У цій статті розглядаються три ключові переваги установки систем безконтактного контролю доступу.

Гігієна

По-перше, давайте розглянемо гігієну.

З-за пандемії коронавіруса це як ніколи важливо. Дослідження показали, що COVID-19 може жити на поверхні до семи днів, що робить громадські місця, такі як дверні ручки або клавіатури, основними переносниками вірусу.

Багато компаній і державні органи змушені вдаватися до послідовної очищення цих та інших поверхонь, щоб спробувати зменшити передачу. Але що, якщо контакт взагалі можна було б усунути?

Це важлива перевага безконтактних систем контролю доступу.

Безконтактні альтернативи гарантують, що люди можуть легко мінімізувати ризик поширення і зараження COVID-19, уникаючи непотрібного контакту.

Дійсно, навіть найскладніші технології, як і раніше обмежені вимогами до дотику - наприклад, деякі сканери відбитків пальців. Але багато рішень для безконтактного контролю доступу, такі як геометрія руки, системи розпізнавання вен долоні та обличчя, тепер доступні на ринку.

Як головні кандидати у забезпеченні гігієнічного контролю доступу, вони часто були ключем для багатьох організацій, що забезпечують безпеку працівників під час пандемії.

Зручність

Такі системи також пропонують підвищену зручність для кінцевих користувачів.

Для більшості звичайних систем контролю доступу карта, яку підносять до зчитувального пристрою. Мало того, що це набридає, але в середньому компанія, що налічує 40 000 чоловік, втрачає 10 378 ключів / брелоків в рік.

Скільки разів ви турбувалися про картах доступу в готелі під час відпустки? Що робити, якщо стійка реєстрації працює лише в певні години, якщо ви її втратите?

Ці традиційні методи приносять збої і занепокоєння, яких можна було б уникнути.

Безконтактні системи контролю доступу можуть працювати у відповідності з умовами життя своїх користувачів, а не вимагати від них виконання певних кроків або виконання певних вимог.

Біометричні системи гарантують, що вони можуть усунути необхідність у якомусь додатковому обладнанні, а мобільні облікові дані інтегрують системи безпеки в смартфони, щоб користувачам було менше про що думати.

Безпека

Давайте ще раз розглянемо статистику по 10 378 втраченим ключ-карт в рік.

З точки зору безпеки це означає 10 378 потенційних шляхів, через які можна отримати доступ до власності компанії, де розміщені серверні ІТ-приміщення і дороге офісне обладнання.

Іншими словами, кошмар безпеки.

Картки-ключі і брелоки можна деактивувати і перевипустити, але це потребує часу, ресурсів і грошей. При такому сценарії служби безпеки будуть перевипускати близько 40 нових карток-ключів кожен робочий день.

Також існує проблема клонування.

Багато старі зчитувачі контролю доступу, як правило, працюють аналогічним чином - з використанням технології безконтактних карт 125 кГц, що дає зловмисникам можливість отримати порожню карту, вкрасти законну і скопіювати облікові дані.

Клавіатури також піддаються численним вразливостей. Дуже легко спостерігати або записувати, як хтось вводить, наприклад, простий чотиризначний код, який користувачі часто записують, що ще більше підриває безпеку.

Безконтактні системи контролю доступу обійдуть ці потенційні небезпеки.

Біометричні системи працюють зі складними цифровими підписами, які практично неможливо відтворити. Карти можна клонувати, облікові дані можна копіювати, але відбитки пальців і структури особи дуже унікальні.

Точно так само QR-коди є життєздатною альтернативою, оскільки вони використовують методи шифрування, які знову підвищують безпеку і різко знижують ризик.

Чи то заради гігієни, захисту від злочинців або зручності, безконтактні системи контролю доступу пропонують безліч переваг.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner