Кошик
39 відгуків
ТЕХНОТРЕЙД ТОВ Біометричні системи. RFID. Облік робочого часу.
+380 (44) 351-16-52
(+ факс)
+380 (67) 990-52-49
Киевстар
+380 (63) 990-52-49
Лайф

Про нас


Більше інформації дивіться на сайті: http://www.ualock.kiev.ua


 

Компанія ТОВ "ТЕХНОТРЕЙД" займається розробкою та впровадженням спеціалізованих електронних контрольно-касових апаратів і систем управління для автоматизації відпустки та комерційного обліку рідких моторних палив на автозаправних станціях та нафтобазах, а також скрапленого та стисненого газу на АГЗС та АГНКС, починаючи з 1993 року (www.technotrade.ua).

 

1998- початок постачань і сервісного обслуговування радіовимірювальних приладів провідних світових виробників (www.pribory.biz).

 

2001- отримання статусу ексклюзивного представника продукції Guardant (ключі для захисту програмного забезпечення від нелегального копіювання) на території України (www.guardant.com.ua).

 

2005- початок сертифікованого виробництва ключів uaToken, електронні ідентифікатори для двофакторної аутентифікації в комп'ютерних мережах (www.uatoken.kiev.ua).

 

2006- відкрито напрям з систем безпеки (www.ualock.kiev.ua).

Основні напрямки діяльності:

  1. Системи контролю доступу, біометричні (за відбитком пальця, геометрія особи, венах долоні/пальця, райдужній оболонці ока, геометрія руки та ін) , безконтактні RFID (проксіміті карти, брелоки, браслети), безконтактні NFC (мобільний телефон), безконтактні RADIO (радіобрелки), за кодом доступу.
  2. Системи обліку робочого часу - біометричні та безконтактні термінали УРВ на базі системи контролю доступу.
  3. Системи GPS контролю транспорту.
  4. Системи GSM охорони.
  5. Біометричні системи по відбитку пальця, геометрія особи, райдужній оболонці ока, геометрія долоні, венах долоні/пальця.
  6. Системи захисту інформації - електронні ключі захисту програмного забезпечення, електронні ідентифікатори для аутентифікації в комп'ютерних мережах, програмне забезпечення для шифрування, аутентифікації, блокування портів комп'ютера.
     

2007- початок постачань і сервісного обслуговування біометричного обладнання провідних світових виробників. Активні продажі біометричних терміналів ZKTeco (ZkSoftware), отримання статусу офіційного представника на території України (www.fingerprint.com.ua , www.zkteco.com.ua).

 

2010- Співпраця з європейськими партнерами Aston Mile Group, MainTag,Trancemed та ін. дозволяє надати кращі зразки RFID обладнання для різних додатків і радіочастотної ідентифікації (www.uarfid.com.ua).

 

ТЕХНОТРЕЙД - це високий рівень обслуговування, індивідуальний підхід, зручність і простота взаємодії з клієнтами. Принцип нашої роботи - чути своїх клієнтів, розуміти їх потреби і приходити на допомогу з необхідним спектром товарів і послуг.

А також ми завжди дуже раді зустрічі з нашими постійними і потенційними клієнтами на найбільшій виставці з безпеки в Україні БЕЗПЕКА.

Інформація про компанію

Назва:
ТЕХНОТРЕЙД ТОВ Біометричні системи. RFID. Облік робочого часу.
Тип компанії:
Виробник, Торгова компанія
Бренди:
uaLock, uaToken
Кількість співробітників:
11-50 осіб

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
1998
Організаційно-правова форма:
Товариство з обмеженою відповідальністю

Ринкова діяльність

Основні клієнти:
Бизнес структуры, государственные учреждения, банки и финансовые организации

Інформація про виробництво

Контроль якості:
Зовнішній
Кількість виробничих ліній:
2
Сертифікати відповідності:
ISO 9000/9001/9004/19011: 2000

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner