Кошик
40 відгуків
ТЕХНОТРЕЙД ТОВ Біометричні системи. RFID. Облік робочого часу.
+380 (44) 351-16-52
(+ факс)
+380 (67) 990-52-49
Киевстар
+380 (63) 990-52-49
Лайф

Zecurion DLP Roadshow 2012 — серія семінарів по темі захисту від витоків.

Zecurion DLP Roadshow 2012 — серія семінарів по темі захисту від витоків.

 

Zecurion DLP Roadshow — це серія практичних семінарів за сучасними рішеннями і технологіями в області DLP, або захисту від витоків інформації. Zecurion DLP Roadshow 2012 стартовало12 липня в Москві.

Провідними семінарів Zecurion DLP Roadshow 2012 виступлять практикуючі експерти в області захисту інформації — представники компанії Zecurion, провідного російського DLP-вендора. Формат заходу дозволить учасникам не просто вислухати доповіді та отримати маркетингові матеріали, але взяти активну участь в обговоренні актуальних тем захисту інформації, задати питання безпосередньо представникам першого російського розробника DLP-систем.

Програма Zecurion DLP Roadshow 2012 охопить найгарячіші теми сучасного ринку захисту від витоків інформації. Доповідачі семінарів дадуть відповіді на актуальні питання:

  • Куди рухається ринок DLP?
  • Як оптимізувати архітектуру СУІБ за допомогою DLP-систем?
  • Які підводні камені чекають при впровадженні DLP?
  • Наскільки можна знизити ризики з допомогою DLP?
  • Навіщо так багато технологій, і яка з них все-таки краща?
  • Скільки компаній вже захистилися», а хто ще сумнівається?
  • На що ще не здатні DLP-системи, і які можливості з'являться у них у найближчому майбутньому?

Семінари Zecurion DLP Roadshow 2012 — це не «розумні лекції» і не рекламно-продуктові презентації, а живе спілкування всередині професійного співтовариства, свіжий зріз ринку інформаційної безпеки і відкриті компетенції експертів. Матеріали для семінарів підготовлені на основі більш ніж 10-річного досвіду розробки і впровадження передових DLP-продуктів, а також досліджень власного аналітичного центру з різних аспектів теми захисту інформації. У кожному місті учасників Zecurion DLP Roadshow 2012 чекають не тільки корисні доповіді та цікаве спілкування, але й комфортні, зручно розташовані конференц-зали і самий привітний прийом.

Семінари Zecurion призначені для фахівців в області інформаційної безпеки, начальників ІТ та ІБ-підрозділів, ІТ-спеціалістів і керівників компаній, відповідальних за прийняття рішень і вибір систем захисту інформації. Проект не є комерційним: щоб взяти участь у семінарах, досить лише проявити бажання, пройти попередню реєстрацію та відвідати семінар у вашому місті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner