Кошик
39 відгуків
ТЕХНОТРЕЙД ТОВ Біометричні системи. RFID. Облік робочого часу.
+380 (44) 351-16-52
(+ факс)
+380 (67) 990-52-49
Киевстар
+380 (63) 990-52-49
Лайф

Guardant мікро-виконанні

Guardant мікро-виконанні

 

Останнім часом значна частина людей перейшла з використання звичних стаціонарних комп'ютерів на використання компактних пристроїв, таких як ноутбуки, нетбуки і планшетні комп'ютери. Цей факт підштовхнув до створення електронних ключів Guardant в новому форм-факторі мікро-ключа.

Так само як і класичні моделі Guardant мікро-ключ оснащений світлодіодом для індикації режимів роботи. За габаритами він порівняємо з роз'ємом USB і в підключеному стані виступає за межі комп'ютера всього на 5 мм.

У мікро-виконанні доступні дві флагманські моделі Guardant:

Guardant Sign micro

Електронний ключ з апаратною реалізацією алгоритму електронного підпису (ЕП) і тунельним шифруванням протоколу обміну між електронним ключем і Guardant API.

Guardant Code micro

Електронний ключ з можливістю завантаження і модифікації довільного коду клієнта на борту.

Найближчим часом для розробників Android стане доступна спеціальна версія електронних ключів Guardant Code micro. Для захисту мобільних додатків на цих ключах необхідно перенести фрагмент коду в ключ і реалізувати звернення до нього за допомогою нової версії Guardant API для Android.

«Чим менше електронний пристрій за розміром, тим більше труднощів виникає при проектуванні і виробництві. Але труднощі змушують працювати ефективніше. У нас вийшло зробити рішення, яке не має аналогів і в Росії, і в світі. Упевнений, що нові моделі Guardant і Рутокен дозволять розширити сфери застосування нашої продукції і вийти на нові ринки», — відзначив керуючий партнер компанії «Актив» Дмитро Горєлов.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner