Кошик
39 відгуків
ТЕХНОТРЕЙД ТОВ Біометричні системи. RFID. Облік робочого часу.
+380 (44) 351-16-52
(+ факс)
+380 (67) 990-52-49
Киевстар
+380 (63) 990-52-49
Лайф

Система обліку робочого часу по відбитку пальця - економія фонду оплати праці на 5-15%

Система обліку робочого часу по відбитку пальця - економія фонду оплати праці на 5-15%

 

ЕКОНОМІЯ ФОНДУ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Системи обліку робочого часу працівників на підприємстві дозволяють економити 5-15% фонду заробітної плати. Програма для обліку робочого часу в кінці облікового періоду підрахує реальний час перебування працівників на робочому місці за вирахуванням всіх запізнень і ранніх відходів.

ОБ'ЄКТИВНІСТЬ В ОБЛІКУ РОБОЧОГО ЧАСУ

Використання біометричних характеристик людини, таких як відбиток пальця, геометрія особи, геометрія руки, дозволяють проводити контроль робочого часу співробітників 100% достовірно. Відбитки пальця є унікальним ідентифікатором, який не можна підробити, передати іншому.

ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ ПРАЦІ

Застосування біометричних систем обліку часу дозволяє підвищити продуктивність праці. Адже запізнення і ранні відходи з робочого місця об'єктивно фіксуються і не оплачуються. Що стимулює співробітників приходити на роботу вчасно.

МОТИВАЦІЯ РОБОТИ ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ

Система контролю обліку робочого часу фіксує всі надурочний час співробітників, що може оплачуватися за підвищеним тарифом. Що стимулює працювати навіть після закінчення робочого дня.

ЗРОСТАННЯ ПРИБУТКУ ОРГАНІЗАЦІЇ

Під час відсутності співробітника на робочому місці, є ймовірність того, що важливий замовник піде до конкурентів. Біометрична СУРВ стимулює співробітників приходити на роботу вчасно.

КОНТРОЛЬПОСЕЩАЕМОСТИ ВІДДАЛЕНИХ ОФІСІВ

Використання мережевих протоколів Ethernet, GPRS дозволяє контролювати роботу офісів навіть в інших містах.

ПОМІЧНИК ДИРЕКТОРА

В кінці облікового періоду програма для обліку робочого часу підсумовує загальний робочий час по кожному співробітнику. Керівник зможе побачити звіт по кожному працівнику з робочим часом, запізненнями, прогулами, понаднормовою роботою. Директор підприємства навіть перебуваючи у відрядженні закордоном в будь-який момент зможе переглянути статистику парафій працівників на робоче місце, використовуючи будь-яку інтернет браузер.

ПОМІЧНИК БУХГАЛТЕРА

Бухгалтеру не доведеться вручну заповнювати табелі робочого часу. СУРВ виконає цю задачу за лічені секунди. Інтеграція з бухгалтерськими та ERP системами.

ПОМІЧНИК СЕКРЕТАРЯ

Секретар в будь-який момент часу зможе бачити статус знаходження співробітника. Пошук співробітника на підприємстві займе зовсім мало часу.

ПОМІЧНИК СЛУЖБІ БЕЗПЕКИ

При використанні мережевих розподілених системах контролю робочого часу на базі систем контролю доступу можна бачити маршрут пересування працівника по підприємству. Порушник трудової дисципліни обов'язково буде помічений.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner