Кошик
39 відгуків
ТЕХНОТРЕЙД ТОВ Біометричні системи. RFID. Облік робочого часу.
+380 (44) 351-16-52
(+ факс)
+380 (67) 990-52-49
Киевстар
+380 (63) 990-52-49
Лайф

Впровадження UHF RFID системи зчитування

Впровадження UHF RFID системи зчитування

До складу системи RFID УВЧ входять чотири важливих компоненти: головний комп'ютер, сканер, антена та електронна мітка.

Головний комп'ютер посилає команду зчитувача, зчитувач включає радіочастотний модуль для надсилання сигналів УВЧ під управлінням команд головного комп'ютера, магнітне поле створюється навколо RFID-мітки за допомогою антени. Коли магнітне поле досить сильне, мікросхема всередині мітки активується, потім мітка передає інформацію, передану через електромагнітну хвилю і повертається в зчитувальний пристрій. Зчитувач приймає і перетворює дані, потім вони обробляється комп'ютером верхнього рівня, завершуючи процес отримання інформації електронної мітки.

Хост-комп'ютер

UHF RFID зчитувач вимагає, щоб головний комп'ютер відправив команди управління, які можуть запустити зчитувач для відправки радіочастотних сигналів, зчитувач приймає сигнал, повертається міткою, і передає його на комп'ютер для подальшої обробки та збереження на головному комп'ютері, що забезпечує нормальну роботу всієї UHF RFID системи.

Головний комп'ютер може бути незалежним від зчитувача, також може бути інтегрований в зчитувач. Поширені варіанти впровадження комп'ютера всередину зчитувача це Raspberry Pi, Android.

Стаціонарний UHF зчитувач від компанії Hopeland, Shine 340 на базі Android пропонує точне і швидке зчитування, має високу чутливість.

UHF зчитувач

УВЧ зчитувач або RF-модуль є ключовим компонентом всієї RFID системи. По-перше, RF-модуль визначає смугу частот, у якій буде працювати вся система. По-друге, потужність передачі і чутливість прийому безпосередньо впливає на максимальну відстань ідентифікації всієї системи.

Чутливість Shine 340 становить -85 дБм, що набагато чутливіші, ніж в інших аналогічних рідерах.

Антена

Антена - це пасивне пристрій для взаємного перетворення електромагнітних хвиль і струмових сигналів.

Найбільш поширені UHF RFID зчитувачі на ринку представляють собою моноблочне рішення з вбудованою антеною. Інвентаризація більш широкого діапазону електронних етикеток, вимагає використання великої комплекту зчитувачів, що принесе високу вартість, і проблему взаємних перешкод сигналу одночасно працюючих зчитувачів.

Багатопортовий UHF RFID-зчитувачі з декількома антенами, не тільки можуть забезпечити інвентаризацію електронних етикеток в широкому діапазоні, але також позбавить від проблеми взаємних перешкод сигналу кожного антенного порту зчитувача, тому що кожен антенний порт мультиплексирован з тимчасовим поділом.

На практиці кількість антен і їх розміщення повинні гарантувати, що діапазон випромінювання антен може охоплювати всі RFID-мітки. Це гарантує, що всі теги можуть бути ідентифіковані набором антен в процесі управління складом, що забезпечує високу швидкість і відсутність витоків у процесі управління складом.

Фіксовані зчитувачі Hopeland з 4/8/12/24 антенними портами можуть задовольнити потреби різних додатків.

Електронні теги

Електронна мітка - це носій даних, що складається з дипольної антени, резонансного конденсатора і мікросхеми IC. Чутливість мітки має вирішальний вплив на відстань читання і запису RFID-системи.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner