Кошик
39 відгуків
ТЕХНОТРЕЙД ТОВ Біометричні системи. RFID. Облік робочого часу.
+380 (44) 351-16-52
(+ факс)
+380 (67) 990-52-49
Киевстар
+380 (63) 990-52-49
Лайф

Вибір електронного ключа для захисту програмного забезпечення.

Вибір електронного ключа для захисту програмного забезпечення.

 

Захист Windows-додатків

Захист програмного забезпечення, що працює в Windows, дозволяє застосовувати будь-які моделі електронних ключів і задіяти максимум можливостей сервісного інструментарію Guardant.

 • Розробникам рекомендується використовувати комбінацію Guardant API і автоматичного захисту для більш тонкої реалізації ліцензійних можливостей.
 • Вендори, які не мають доступу до вихідного коду програми, можуть скористатися Майстром автоматичного захисту.

Вибір моделі ключа буде залежати від ліцензійної політики розробника і особливостей захищеного програмного продукту:

 1. Для захисту локального програмного забезпечення, ліцензованого за класичними схемами, рекомендується використовувати локальний ключ Guardant Sign, для мережевих додатків — Guardant Sign Net.
 2. Для захисту програмного забезпечення, ліцензованого за часом використання, застосовується Guardant Time. Для мережевого програмного забезпечення слід використовувати Guardant Time Net.
 3. Для захисту особливо цінного програмного забезпечення, розповсюджуваного одиничними копіями, ефективніше використовувати технологію Завантаження код, реалізовану в електронному ключі Guardant Code та його модифікації з годинником реального часу — Guardant Code Time.
 4. Для захисту тиражного програмного забезпечення, поширюваної переважно через інтернет, рекомендується використовувати програмні ключі Guardant SP.

Захист Linux-додатків

Всі сучасні електронні ключі Guardant підтримують ОС GNU/Linux і середу WINE, що дозволяє використовувати будь-яку модель, характеристики якої відповідають вимогам проекту захисту. При виборі моделі ключа потрібно використовувати шаблони, наведені в розділі для Windows-додатків.

Єдине обмеження, яке необхідно враховувати при проектуванні Linux-захисту, стосується методів вбудовування захисних модулів в додаток. Із-за особливостей самої платформи захист для Linux організується тільки за допомогою Guardant API, автоматичні методи тут не застосовуються.

Захист конфігурацій 1С

Для захисту конфігурацій 1С підходять будь-які електронні ключі Guardant, а вибір конкретної моделі залежить від передбачуваного методу захисту:

 1. Готове рішення Интелис: захист конфігурацій використовує універсальні апаратні можливості сучасних ключів Guardant, але більшою мірою орієнтоване на захист користувальницьких конфігурацій, що працюють в комп'ютерних мережах. Тому рекомендований вибір — Guardant Sign Net.
 2. Для побудови власної захисту, що ґрунтується на перенесенні частини функціоналу під зовнішню бібліотеку, також підійде Guardant Sign або мережний аналог.
 3. Для захисту особливо дорогих рішень можна використовувати Guardant Code, який підтримує технологію завантаження коду і дозволяє перенести частину програмного коду в пам'ять електронного ключа.
 4. Електронні ключі Guardant Time і Guardant Code Time допоможуть надати потенційному клієнту повнофункціональне рішення на певний демонстраційний період без побоювань, що розробки будуть використані поза рамками ліцензійної угоди.
 5. Для захисту конфігурацій 1С, розповсюджуваних через Інтернет, ефективно використовувати програмні ключі Guardant SP.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner