Кошик
39 відгуків
ТЕХНОТРЕЙД ТОВ Біометричні системи. RFID. Облік робочого часу.
+380 (44) 351-16-52
(+ факс)
+380 (67) 990-52-49
Киевстар
+380 (63) 990-52-49
Лайф

Інтерфейс зв'язку з комп'ютером в терміналах обліку робочого часу

 

Інтерфейс зв'язку з комп'ютером в терміналах обліку робочого часу

1. USB.

Призначений для прямого підключення термінала до комп'ютера. Лінія зв'язку до 2 метрів. Для завантаження інформації з пристрою потрібно безпосередня близькість пристрої і ПК. В основному застосовується там, де необхідно реалізувати 1 точку реєстрації. Також по Usb можливо харчування терміналу від Usb порту комп'ютера.

2. RS232.

Застарілий інтерфейс, застосовується вкрай рідко.

3. RS485.

Промисловий мережевий інтерфейс зв'язку. Підтримується послідовне з'єднання до 32 терміналів в одному сегменті мережі. Довжина лінії зв'язку до 1 км. На кінцевих пристроях встановлюється резистор щоб уникнути спотворення сигналу в лінії зв'язку.Для підключення до комп'ютера мережі терміналів потрібно конвертер інтерфейсів RS485/Usb, Rs485/TCP/IP.

4. Ethernet.

Мережевий інтерфейс з'єднання терміналу з комп'ютером. У століття інформаційних технологій локальна комп'ютерна мережа присутня практично в будь-якій організації. Що дозволяє підключати прилади обліку робочого часу в існуючу мережеву інфраструктуру підприємства без прокладання додаткових ліній зв'язку. Довжина лінії зв'язку до 100 м. Підключення безпосередньо до комп'ютера або через мережевий комутатор. Використовується для об'єднання багатьох точок реєстрації в одну мережу, для управління всіма пристроями за допомогою одного програмного забезпечення. Доступна POE функція - живлення пристроїв через Ethernet.

5. WiFi.

Бездротовий мережевий інтерфейс. Зона з'єднання знаходиться в радіусі покриття WiFi мережі підприємства. Об'єднання роботи мережі пристроїв під управлінням програмного забезпечення або прямий доступ до WebServer терміналу.

ствами з допомогою одного програмного забезпечення. Доступна POE функція - живлення пристроїв через Ethernet.

 

6. GPRS.

Бездротовий мережевий інтерфейс з радіусом покриття GSM мережі мобільного оператора. Ви зможете отримати доступ до терміналу з будь-якої точки світу.

7. Usb диск.

У разі відсутності можливості організувати одну з перерахованих вище ліній зв'язку, ви зможете переносити інформацію з терміналу на комп'ютер, використовуючи usb флеш диск.

8. SD карта.

Перенесення даних з терміналу на комп'ютер за допомогою SD карти, а також зберігання резервної копії пам'яті пристрою на карті.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner