Кошик
39 відгуків
ТЕХНОТРЕЙД ТОВ Біометричні системи. RFID. Облік робочого часу.
+380 (44) 351-16-52
(+ факс)
+380 (67) 990-52-49
Киевстар
+380 (63) 990-52-49
Лайф

Сканування підповерхневого шару пальця від компанії Lumidigm.

Сканування підповерхневого шару пальця від компанії Lumidigm.

Многоспектральная технологія розпізнавання відбитків пальця— перевага компанії Lumidigm. Зчитувач відбитків пальця з многоспектральной технологією захоплює якісні зображення швидко, в незалежності від стану пальця і навколишніх умов.
Lumidigm здатний зібрати і обробити біометричні зображення для кожного користувача в будь-яких зовнішніх умовах, що робить ідентифікацію і ідентифікацію за відбитками пальця більш надійною, чіткої і «безпроблемної», ніж в інших сенсорах відбитків пальця, які вразливі від присутності забруднень, вологості, яскравого освітлення. Простіше кажучи, датчики Lumidigm працюють там, де інші зазнають невдачі.
Нововведення Lumidigm— многоспектральная технологія отримання зображення відбитка пальця, яка дозволяє вимірювати характеристики пальця, які знаходяться під поверхнею шкіри. Цей додатковий збір даних пом'якшує традиційну вразливість сенсорів відбитків пальця і робить датчики Lumidigm самою безпечною і зручною альтернативою для ідентифікації особистості.
Нормальні окрущающие умови і реальні демографічні умови в світі, історично накладали обмеження на біометричну промисловість для повсюдного поширення. З многоспектральным зображенням ці проблеми вирішені. В основних програмах тестування біометричних рішень— технологія від Lumidigm виявилася найкращою технологією в біометричної промисловості.
Многоспектральное зображення також перевершує інші технології у визначенні живого пальця. Дана технологія менш схильна до широкого діапазону добре відомих способів створення фальшивих відбитків пальця. Многоспектральное зображення може швидко визначити фальшивий палець, порівнюючи подповерхностные дані пальця з відомими характеристиками людської шкіри.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner