Кошик
39 відгуків
ТЕХНОТРЕЙД ТОВ Біометричні системи. RFID. Облік робочого часу.
+380 (44) 351-16-52
(+ факс)
+380 (67) 990-52-49
Киевстар
+380 (63) 990-52-49
Лайф

Guardant Mobile — новий напрям захисту

Guardant Mobile — новий напрям захисту

 

Зростання продажів планшетів і смартфонів, а також їх глибоке проникнення в різні сфери бізнесу диктують потребу в надійному захисті від піратства програмного забезпечення, призначеного для мобільних пристроїв. На сьогоднішній день найпопулярнішою платформою на цьому ринку є Android. Спеціально для цієї операційної системи була розроблена нова версія електронного ключа Code micro і API на мові Java з відкритим вихідним кодом.

Code micro базується на високопродуктивному 32-розрядному процесорі архітектури Cortex-M3. Можливості пристрою дозволяють розмістити в ньому до 50 000 рядків коду на С і виконувати цей код безпосередньо на борту електронного ключа, викликаючи його з програми на Android. Таке рішення знайде застосування в самому різному бізнес-софт: від освіти, охорони здоров'я та сфери послуг до повноцінних апаратних DRM для захисту контенту.

Завантажуваний код, розроблений для захисту під Android, повністю сумісний з операційними системами Windows і Linux, підтримується всіма ключами сімейства Code. Це дозволяє розробникам будувати кросплатформені системи захисту від нелегального копіювання і використовувати одні і ті ж ключі на будь-якій системі.

Напрямок Guardant Mobile буде розвиватися як комплексне рішення для захисту всього спектру мобільного софта. Вже ведеться адаптація ключа Code micro під платформи Windows RT і Linux-пристроїв на ARM-платформі. Також розробляється ключ з завантажуваним кодом альтернативного форм-фактора: у вигляді флеш-карти microSD з Java на борту. Це рішення дозволить розширити список підтримуваних пристроїв і запропонує Java як альтернативу мові С для створення системи захисту.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner