Кошик
39 відгуків
ТЕХНОТРЕЙД ТОВ Біометричні системи. RFID. Облік робочого часу.
+380 (44) 351-16-52
(+ факс)
+380 (67) 990-52-49
Киевстар
+380 (63) 990-52-49
Лайф

Контроль мобільних гаджетів

Контроль мобільних гаджетів

 

Контроль мобільних гаджетів

За останнє десятиліття різноманітність мобільних гаджетів практично стер кордони між пристроями, які раніше спеціалізувалися на строго окресленому функціоналі: телефонами, камерами, плеєрами, комп'ютерами, дисками і т. д. Практично в кожному з них є вбудована пам'ять, яка часто використовується господарями як накопичувач інформації самого різного типу і призначення. При цьому інформація, як правило, копіюється зі стаціонарного комп'ютера — для цього пристрій може бути підключено через USB або інший порт, або підключено по бездротовому зв'язку через Bluetooth або Wi-Fi.

Багато експерти проявляють заклопотаність захистом інформації в компаніях у зв'язку з повсюдним розповсюдженням мобільних пристроїв як в корпоративному середовищі, так і для особистого користування. Так, вже сьогодні складно зустріти офіс, в якому не було б хоча б одного iPhone або iPad, на кожний з яких можна за лічені хвилини перекачати повну базу постачальників або списки персональних даних клієнтів. З таким же успіхом корпоративну інформацію можна скопіювати на такі досить неочевидні носії, як карта пам'яті фотоапарата, відеокамери або самого простого мобільного телефону.

Складність для фахівців з безпеки створює те, що використання мобільних гаджетів в офісі організації неможливо — адже вони призначені для особистого використання співробітниками. При цьому контролювати інформацію, яку працівники можуть практично непомітно копіювати на свої пристрої, стандартними засобами не вдається.

Система захисту інформації Zecurion Zlock дозволяє контролювати будь-які мобільні пристрої, які здатні підключатися до робочої станції тим чи іншим шляхом. Крім доступу до зовнішніх портів комп'ютера, Zecurion Zlock відстежує використання внутрішніх пристроїв, які можуть застосовуватися для запису або передачі інформації на зовнішні пристрої: мережеві карти, модеми, Bluetooth, Wi-Fi, CD/DVD-дисководи і т. д. незалежно від типу і марки пристрою, будь-які дії з ним не залишаться для системи Zecurion Zlock непоміченими.

Доступ до використання мобільних гаджетів у зв'язку з робочими комп'ютерами співробітників може бути повністю заблокований, дозволено тільки на читання або налаштований індивідуально для кожного пристрою або користувача. Крім того, Zecurion Zlock дозволяє не обмежувати доступ до пристроями, але налаштувати фільтрацію інформації, яка може бути скопійована на них. Система може блокувати передачу файлів певного типу або забороняти запис документів, що містять конфіденційну інформацію. Такі документи визначаються виходячи з налаштувань контентного аналізу в політиках Zecurion Zlock.

Всі операції з дозволеними пристроями гарантовано записуються в журнал подій, а копії доданих файлів в архів, не обмежений за часом і обсягом зберігання і доступний для перегляду та аналізу адміністратором в будь-який зручний момент.

При захисті інформаційної системи підприємства Zecurion Zlock керівництво і адміністратор безпеки можуть не тільки спокійно ставитися до використання працівниками особистих портативних гаджетів, але і впроваджувати в робочу практику використання корпоративних мобільних пристроїв.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner