Кошик
40 відгуків
ТЕХНОТРЕЙД ТОВ Біометричні системи. RFID. Облік робочого часу.
+380 (44) 351-16-52
(+ факс)
+380 (67) 990-52-49
Киевстар
+380 (63) 990-52-49
Лайф

Система обліку робочого часу Suprema

Система обліку робочого часу Suprema

Впровадження системи обліку робочого часу допомагає запобігти втрати у заробітній платі, покращує продуктивність праці. При використанні системи по відбитку пальця немає можливості з маніпуляцією безконтактних карт і фабрикації понаднормових годин. Організації отримують потужну систему звітів, з відображенням часу приходу і відходу співробітника, відпрацьовані години, надурочний час, події відряджень, лікарняних та інші типи відходів.

Результати підрахунку робочого часу можуть використовуватися для нарахування заробітної плати, ефективним управлінням персоналу. Рішення обліку робочого часу Suprema має швидку швидкість розпізнавання відбитків пальців, дані відвідування будуть записані негайно без створення черг при ідентифікації.

З застосуванням терміналів обліку робочого часу будь-яка організація може провести інтеграцію рішення з вже існуючими бухгалтерськими та ERP рішеннями. Зайнятість кадрового відділу на складання табелів робочого времмени також зведеться до мінімуму.

Ефективне управління бізнесом

  • Автоматизоване управління робочим часом персоналу, підрахунок і нарахування заробітної плати, підрахунок надурочного часу.
  • Управління робочим часом протягом неповного або повного робочого дня.
  • Підрахунок відвідуваності в кафе, школах та інших громадських організаціях.

Швидка окупність вкладених інвестицій

Використовуючи технологію розпізнавання відбитків пальців, яка дозволяє точно ідентифікувати особу, система виключає можливості обману у фіксації часу відвідуваності.

Найвища швидкість розпізнавання

Алгоритм розпізнавання відбитків пальців Suprema є одним з найшвидших в світі, що дозволяє уникнути черг реєстрації у великих організаціях.

Ефективне супроводження системи

Легке і зручне управління робочим часом всіх філій з центрального офісу, використовуючи локальну комп'ютерну мережу TCP/IP.

Гнучкість інтеграції з іншими обліковими системами

Дані щодо робочого часу, обчислені за допомогою системи по відбитку пальця, можуть бути легко інтегровані в інші бухгалтерські та ERP системи. Система працює з різноманітністю баз даних і програмним забезпеченням. Пристрої можуть інтегруватися в Вашу програму, використовуючи SDK, або працювати з програмою від виробника біометрії.

Біометричні системи обліку часу Suprema

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner