Кошик
39 відгуків
ТЕХНОТРЕЙД ТОВ Біометричні системи. RFID. Облік робочого часу.
+380 (44) 351-16-52
(+ факс)
+380 (67) 990-52-49
Киевстар
+380 (63) 990-52-49
Лайф

Система обліку робочого часу співробітників для малих офісів

Система обліку робочого часу співробітників для малих офісів

Біометрична система обліку робочого часу співробітників ZKTeco H3- це готове коробкове рішення. В комплекті вже є все для швидкого і легкого впровадження СУРВ в офісі.

Час розгортання системи займе не більше 30 хвилин. З цим завданням впорається навіть секретар з базовими знаннями комп'ютерної техніки. Для цього необхідно встановити термінал на стіл, підключити живлення за допомогою мережевого адаптера з комплекту поставки. І провести процес реєстрації відбитків пальців співробітників. От і все! Настройка апаратної частини системи завершена. З цього моменту Ви можете користуватися обліковою системою з автономним нагромадження подій відвідуваності в пам'яті пристрою.

Далі для можливості формування табелів робочого часу необхідно встановити безкоштовне програмне забезпечення з комплекту постачання на комп'ютер. Налаштувати графіки роботи користувачів. От і все! Після цього ви зможете розраховувати табелі робочого часу в кінці облікового періоду одним натисканням кнопки в програмі. У звітах можна побачити загальний робочий час, запізнення, ранні відходи, переробки, прогули.

В кінці облікового періоду записи відвідуваності завантажуються з терміналу на комп'ютер за допомогою підключення через Usb порт. Обчислений табель робочого часу можна роздрукувати для перегляду і експортувати в сторонні бухгалтерські програми, наприклад 1С.

Звіти у програмі ZKTime 5.0.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner