Кошик
40 відгуків
ТЕХНОТРЕЙД ТОВ Біометричні системи. RFID. Облік робочого часу.
+380 (44) 351-16-52
(+ факс)
+380 (67) 990-52-49
Киевстар
+380 (63) 990-52-49
Лайф

Контроль доступу до інформаційних ресурсів підприємства Indeed-Id

 • Під замовлення
 • Оптом і в роздріб
 • Код: Indeed-Id
clockВідправка з 02 серпня 2024

Ціну уточнюйте

+380 (44) 351-16-52
(+ факс)
 • +380 (67) 990-52-49
  Киевстар
 • +380 (63) 990-52-49
  Лайф

Замовлення тільки за телефоном

повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Контроль доступу до інформаційних ресурсів підприємства Indeed-Id
Контроль доступу до інформаційних ресурсів підприємства Indeed-Id
Ціну уточнюйте
Під замовлення
+380 (44) 351-16-52
(+ факс)
 • +380 (67) 990-52-49
  Киевстар
 • +380 (63) 990-52-49
  Лайф
Опис
Інформація для замовлення

За встановленої системи Indeed-Id співробітник компанії отримує доступ до свого комп'ютера, програм, мережевих папок за допомогою однієї універсальної процедури аутентифікації (Single Sign-On). Водночас використовується один із методів суворої аутентифікації, які на практиці довели свою ефективність: біометрія, картки доступу, одноразові паролі та інші. Також можна реалізувати загальний спільний доступ із захистом суворою аутентифікацією замість пароля.

Отже, працівникам не доводиться запам'ятовувати логіни та паролі, натомість вони отримують єдиний універсальний інструмент доступу.

Підтримувані засоби аутентифікації

Indeed-Id дає змогу відмовитися від паролів, що мають масу вад. Замість паролів можуть використовуватися різні засоби та системи аутентифікації. Підтримується двофакторна аутентифікація, багатофакторна аутентифікація та біометрична аутентифікація користувачів.

общий доступ с парольной защитой

Одноразовий пароль

Це найпростіший варіант, що не вимагає додаткових пристроїв зчитування. Під час кожного входу в систему співробітник тим чи іншим способом отримує пароль, який щоразу виявляється різним. Наприклад, на екрані може зображатися картинка з символами. Знаючи певний алгоритм, співробітник використовує ці символи для складання одноразового пароля: символ у лівому верхньому кутку, другий символ праворуч тощо. Символи, що зображаються, змінюються під час кожного входу в систему, але алгоритм складання пароля залишається незмінним. Одноразовий пароль неможливо перехопити, а лад складання пароля нескладний для запам'ятовування.

управление правами доступа

Смарт-карта

До робочої станції працівника під'єднується кардридер, і щоразу замість введення паролів працівник просто докладає картку до зчитувача. Система може бути налаштована так, щоб потрібна постійна наявність карти на зчитувачі: якщо карта прибрана, робоча станція користувача автоматично блокується. Важливо, що Indeed-Id може використовувати смарт-карти, раніше виданий працівникам як пропуск. Так, мапа-пропуск для доступу до офісу може стати і пропуском до всіх ІТ-ресурсів.

биометрическая аутентификация

Відбиток пальця

Біометричний контроль доступу вимагає наявності сканера. Замість введення пароля співробітник докладає до сканера один зі своїх пальців. Вартість сканера перевищує вартість кардридера, але перевагою цієї технології є те, що, на відміну від картки відбиток пальця не можна забути вдома або передати іншому працівнику.

двухфакторная аутентификация

Багатофакторна аутентифікація

Цей варіант передбачає одночасне використання кілька типів аутентифікації для доступу до ресурсу. Наприклад, від користувача може знадобитися прикласти смарт-карту та ввести пароль. Indeed-Id дає змогу налаштувати різні комбінації технологій аутентифікації за доступу до різних ресурсів відповідно до ризиків.

Indeed-Id підтримує понад 20 різних способів аутентифікації, зокрема двофакторну й багатофакторну біометричну аутентифікацію.

 

 • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner